Regulamin naszego sklepu

Sklep internetowy www.niemowleceubranka.pl prowadzony jest przez firmę:
"MiniStyle" Marcin Kluczek, ul. Kolejowa 3/2, 64-360 Zbąszyń
wpis do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Burmistrza Miasta Zbąszyń pod numerem 3050
NIP: 7831616948
REGON: 301900239
Bank: mBank
Nr Konta: 33 1140 2004 0000 3002 7401 0122

Dane kontaktowe:
Adres : Trumiejki 30
82-550 Prabuty
Telefon : 506 160 498 oraz 783 477 646
Mail : sklep@niemowleceubranka.pl

Składając zamówienie w sklepie internetowym www.niemowleceubranka.pl akceptują Państwo poniższe punkty :

1. Sklep internetowy www.niemowleceubranka.pl prowadzi sprzedaż towarów zamieszczonych na witrynie WWW za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia składane w sklepie internetowym www.niemowleceubranka.pl realizuje "MiniStyle" Marcin Kluczek.
2. Towary na sklepie www.niemowleceubranka.pl są używane - ich stan określa zdjęcie oraz opis produktu.
3. Zarejestrowanie się (utworzenie konta) na www.niemowleceubranka.pl nie ma żadnych ubocznych konsekwencji. Rejestracja w sklepie jest bezpłatna, nie zobowiązuje do zakupów w naszym sklepie. Zakupów mogą dokonywać również klienci bez pełnej rejestracji, podając jedynie adres do wysyłki i dane kontaktowe.
4. Podczas rejestracji nowego konta lub dokonania zakupu bez utworzenia konta wyrażana jest zgoda na przetwarzanie danych osobowych. Przetwarzanie danych osobowych to niezbędny aspekt techniczny związany z prowadzeniem sklepu internetowego.
5. Dane klientów przechowywane są w bazie danych zabezbieczonej hasłem, wykorzystywane są jedynie w celu realizacji zamówienia.
6. Ceny podane w sklepie internetowym www.niemowleceubranka.pl są wartościami BRUTTO (zawierają podatek VAT) wyrażonymi w złotych polskich.
7. Ceny produktów nie zawierają kosztów transportu towaru do odbiorcy końcowego. Koszt ten jest doliczany podczas składania zamówienia, zgodnie ze wskazanym przez kupującego sposobem transportu.
8. Klient, składając zamówienie wyraża zgodę na jednorazowe zawarcie umowy o świadczenie usług pocztowych w jego imieniu i na jego rachunek, w celu przesłania zamówionych artykułów zgodnie z wybraną formą wysyłki.
9. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia. Sklep www.niemowleceubranka.pl zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian. Zmiana cen nie dotyczy zamówień przyjętych do realizacji.
10. Do zamówionych towarów wraz z przesyłką dołączony jest rachunek będący dowodem zakupu.
11. Konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie dziesięciu dni od daty otrzymania przesyłki. W przypadku odstąpienia umowa będzie uważana za niezawartą, a ewentualne wpłaty zostaną zwrócone na wskazane konto bankowe. W przypadku chęci skorzystania z wyżej określonego prawa zwrotu, towar należy odesłać na adres "MiniStyle" Marcin Kluczek Trumiejki 30 82-550 Prabuty;. Do takiej przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz numer konta, na jaki sklep ma zwrócić zapłatę. Sklep w ciągu 2 dni roboczych dokonuje sprawdzenia produktu i dokonuje zwrotu pieniędzy na konto klienta.
12. Warunkiem realizacji zamówienia jest podanie prawidłowych danych (między innymi numeru telefonu). Poprawnie złożone zamówienie definiuje następujące kwestie:- dane kontaktowe i adresowe: zamawiającego, odbiorcy i płatnika- co najmniej jedną pozycję określonego towaru wraz z ceną- sposób płatności- koszty transportu. W przypadku podania niepełnych danych i braku możliwości kontaktu z klientem zamówienie zostaje anulowane.
13. Klient będzie informowany o statusie złożonego zamówienia pocztą elektroniczną, a każde poprawnie złożone zamówienie jest potwierdzane wysyłanym listem poczty elektronicznej email na adres zamawiającego lub telefonicznie.
14. Czas oczekiwania na zamówione artykuły przez Klienta wynosi do 3 dni roboczych od chwili otrzymania przez sklep płatności lub przyjęcia zamówienia z opcją płatności przy odbiorze.
15. Towary na sklepie mają określoną, zmienną ilość, powyżej której nie można dokonać zamówienia.
16. Niniejszy regulamin stanowi integralną część zawieranych zamówień (a później umów kupna-sprzedaży) przez sklep www.niemowleceubranka.pl z Klientami. Regulamin jest udostępniony Klientom nieodpłatnie za pośrednictwem witryny WWW w formie, która umożliwia pobranie i wydrukowanie niniejszego Regulaminu.
17. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie stosowane będą ogólne oraz szczegółowe przepisy polskiego i międzynarodowego prawa regulujące zasady sprzedaży i nabywania towarów.
Dalej
Marki ubranek
Szukaj
 
Jakiej odzieży dla dziecka szukasz
Wyszukiwanie zaawansowane
Powiadamiaj mnie o nowościach
E-Mail
co tydzień
co dwa tygodnie
jak tylko pojawią się nowości

Jakie rozmiary ubranek Ciebie interesują?
Rozm. 50-56
Rozm. 62-68
Rozm. 74-80
Rozm. 86-92
Rozm. 98-104
Rozm. 110-116
Rozm. 122-128
Rozm. 134-140
Rozm. 146-152
Rozm. 158

Zgadzam się z polityką prywatności tego newslettera
Wypisz mnie z listy - nie chcę więcej otrzymywać powiadomień

... jest pusty
Darmowa dostawa
SecondHandOnline.pl

Zapraszamy również do naszego sklepu z używaną i nową odzieżą damską